13 stycznia 2020 Udostępnij

Jak i gdzie kupić najlepsze nasiona konopi indyjskich?

Czy zamawianie nasion pocztą jest bezpieczne?

Ludzie zawsze zastanawiają się nad ryzykiem prawnym związanym z zakupem nasion konopi indyjskich za pośrednictwem poczty. Legalni sprzedawcy nasion (również ci, których polecamy) wysyłają je dyskretnie do większości miejsc. Nasiona mogą być zatrzymywane przez służby celne, ale nie zdarza się to często. Chcesz również mieć pewność, że gdziekolwiek zdecydujesz się na zakup nasion, zostaną one wysłane również do Twojego kraju. Informacje te powinny być przejrzyste i dostępne na stronie internetowej sprzedawcy.

Gdzie mogę bezpiecznie kupić nasiona?

Jest tam wielu dobrych sprzedawców nasion. Nasze rekomendacje to firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, posiadające doskonałe recenzje klientów, więc wiesz, że kupujesz wysokiej jakości nasiona konopi.

Uważaj na oszustów

Jeśli skontaktujesz się z Tobą za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby kupić nasiona, jest szansa, że jesteś celem oszustwa. Zalecamy korzystanie z usług renomowanych sprzedawców nasion konopi indyjskich, takich jak te połączone poniżej.

Pytania, które powinieneś sobie zadać przed zakupem nasion konopi online

 • Czy rozpoznajecie nazwę firmy produkującej nasiona konopi? Branding jest bardzo ważny, a uznana i uznana marka to coś, co należy wziąć pod uwagę przy zakupie nasion konopi indyjskich online.
 • Co mówią klienci w swoich recenzjach? Czy otrzymali swoje nasiona? Czy były one wysokiej jakości?
 • Przeszukanie tych pytań zwiększy Twoje szanse na to, że będziesz zadowolony z zakupu nasion Cannabis.
 • Czy znasz kogoś, kto używał ich jako dostawcy nasion marihuany?
 • Zalecenia z ust są bardzo silne w społeczności marihuany. Doświadczenie kogoś innego może być pomocne, jeśli nie jesteś pewien, którą markę nasion konopi zakupić.
 • Jaka jest ich polityka zwrotów lub refundacji?
 • Dobry sklep z nasionami powinien mieć co najmniej ogólnie pozytywne recenzje i dobrze określoną politykę refundacji lub wymiany.

Cena nasion

Dobry sprzedawca nasion powinien wysyłać tylko nasiona wysokiej jakości. Oto, czego należy szukać po otrzymaniu nasion, aby ocenić ich ogólny stan zdrowia.

 • Ciemny kolor z paskami lub plamkami (białe lub zielone nasiona są zbyt niedojrzałe, aby mogły kiełkować).
 • Woskowa, lśniąca powłoka: Chociaż nie jest to krytyczne, jest to znak, że nasiono jest zdrowe.
 • Twarda skorupa: Powinieneś mieć możliwość lekkiego nacisku palcem bez pękania nasion. Jeśli klamry nasienne zapinają się pod lekkim naciskiem, nasiona są albo niepłodne, albo martwe.
 • Żadnych pęknięć: Zdrowe nasiona będą miały nienaruszoną powłokę nasienną bez uszkodzeń. Sprawdź też, czy nie ma dziur, bo szkodniki mogą kopać w nasiona pyszną skrobię.
   

Więc tam masz, kilka informacji, które nie tylko pomogą Ci znaleźć sprzedawcę nasion marihuany wysokiej jakości, ale także wiedzę, aby ocenić zdrowie Twoich nasion po ich przybyciu. Nie, żebyśmy myśleli, że będziesz zawiedziony. Polecamy tylko te marki, które znamy i którym ufamy.

Czy wysyłanie nasion marihuany pocztą jest legalne? 

To się różni, więc zbadaj prawa w Twojej jurysdykcji dotyczące wysyłki nasion konopi indyjskich za pośrednictwem poczty. Większość renomowanych dostawców wysyła swoje produkty dyskretnie i nie ma żadnych problemów.

Jakie są najlepsze nasiona marihuany do kupienia?

Zależy to od twojego budżetu, dostępnego czasu na rozwój i poziomu doświadczenia. Zaletą "regularnych" nasion jest to, że zazwyczaj dają one większe zbiory, ale trzeba zaplanować tylko połowę nasion jako żeńskie. Odmiany feminizowane dadzą ci prawie 100% żeńskich roślin, ale za wygodę zapłacisz trochę więcej.

Gdzie mogę kupić najlepsze nasiona marihuany online?

Istnieje wiele wspaniałych sklepów internetowych z nasionami. Wszystkie nasze rekomendacje pochodzą od profesjonalnych hodowców konopi, pacjentów medycznych, osobistych doświadczeń i opinii klientów.

Jaka jest różnica między nasionami autokwitnącymi a zwykłymi marihuaną?

Nasiona autokwitnące zaczynają kwitnąć zgodnie z wiekiem. "Regularne" nasiona kwitną w odpowiedzi na zmianę cyklu świetlnego. Szczepy automatycznie kwitnące są "łatwiejsze" w tym sensie, że nie trzeba przełączać cyklu oświetlenia, po prostu zaczynają kwitnąć, gdy są gotowe.

Jaka jest różnica między zwykłymi nasionami marihuany a feminizowanymi nasionami marihuany?

Feminizowane nasiona zostały wyhodowane i poddane obróbce prawie w 100% żeńskiej. Kosztują trochę więcej, ale nie musisz się martwić o wyrzucenie połowy swoich roślin, które okazują się męskie.

Czy nasiona feminizowanych konopi są warte swojej ceny?

Kiedy kupisz nasiona feminizowane, możesz być pewien, że prawie 100% Twoich roślin będzie żeńskich. Nasiona feminizowane są zdecydowanie warte swojej ceny, jeśli pomysł na seksowanie swoich roślin i usuwanie samców nie jest dla Ciebie.

Czy niektóre odmiany nasion konopi są łatwiejsze do uprawy niż inne?

Tak. Jak wspomniano powyżej, odmiany automatycznie kwitnące są łatwe w uprawie ze względu na ich proste zapotrzebowanie na światło. Niektóre zwykłe nasiona nie są dużo trudniejsze, o ile można kontrolować cykl świetlny. Kilka innych szczepów, typowo regularnych szczepów nasion, może mieć bardzo specyficzne potrzeby w zakresie odżywiania, podlewania, temperatury i wilgotności.

Jakie szczepy są dobre do uprawy marihuany w pomieszczeniach zamkniętych a jakie na zewnątrz?

Istnieje wiele dobrych odmian nadających się do uprawy w pomieszczeniach i tak samo wiele dobrych odmian nasion do uprawy na zewnątrz. Musisz wziąć pod uwagę przestrzeń, w której się rozwijasz. Odmiany marihuany uprawiane na zewnątrz będą rosły wysokie i mogą nie nadawać się do uprawy w pomieszczeniach. Głównym czynnikiem decydującym o wyborze pomiędzy wnętrzem a zewnętrzem jest ilość miejsca. Odmiana "outdoor" będzie dobrze rosła w pomieszczeniach zamkniętych, o ile tylko będzie miała wystarczająco dużo miejsca.

Oskar

Redakcja plusliga-kobiet.pl